Post title imagePost title image

Оголошення про засідання

28.02.2024 

У четвер, 29 лютого, об 11.00, відбудеться засідання Громадської ради при Держекспортконтролі. Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська 19-21. Електронна пошта для запитань та пропозицій: gr.rada@dsecu.gov.ua.


09.11.2023

У середу, 15 листопада, об 11.00, відбудеться засідання Громадської ради при Держекспортконтролі. Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська 19-21. Електронна пошта для запитань та пропозицій: gr.rada@dsecu.gov.ua.

03.10.2023


У середу, 11 жовтня, об 11.00, відбудеться засідання Громадської ради при Держекспортконтролі. Захід відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Кирилівська 19-21. Електронна пошта для запитань та пропозицій: gr.rada@dsecu.gov.ua.


Добір до складу Громадської ради при Держекспортконтролі триває!

До уваги представників професійних об’єднань, асоціацій та інститутів
громадянського суспільства, які не входять до складу діючої Громадської  ради при Держекспортконтролі!

Оскільки на даний час чисельність членів Громадської ради становить менше половини від її загального складу, відповідно до п. 16 Положення про Громадську раду при Держекспортконтролі, ініційовано добір представників громадянського суспільства до її складу.

Ми закликаємо долучитись до роботи у Громадській раді представників різних професійних об’єднань та асоціацій, які займаються виробництвом товарів військового призначення чи подвійного використання, здійснюють їх міжнародні передачі, займаються волонтерством та готові піднімати системні питання покращення функціонування системи експортного контролю і взаємодії Держекспортконтролю, як державного органу, та громадянського суспільства.

Строк подання документів: з 27 липня до 10 вересня (строк продовжено до 1 жовтня) 2023 року на пошту gr.rada@dsecu.gov.ua.

Перелік документів, які необхідно подати:

-заява кандидата, складена у довільній форма та підписана уповноваженою особою керівного органу уповноваженого інституту;

-прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

-заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;

-біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства з фото

-відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства, посилання на офіційний сайт (сторінку у соціальній мережі), відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

-мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у ній.

Для отримання додаткової інформації щодо добору до Громадської рад слід писати за адресою gr.rada@dsecu.gov.ua


06.07.2023

У четвер, 20 липня, об 11.00, відбудеться засідання Громадської ради при Держекспортконтролі. Захід відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Кирилівська 19-21. Електронна пошта для запитань та пропозицій: gr.rada@dsecu.gov.ua.
Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль