Post title imagePost title image

У Держекспортконотролі відбулось чергове засідання громадської ради

У Державній службі експортного контролю України відбулось друге в цьому році засідання громадської ради  участь у якому взяло керівництво служби – голова Держекспортконтролю Олександр Павліченко та його перший заступник Володимир Процько.

Олександр Павліченко особисто познайомився з членами ради, відзначивши важливість перебування у її рядах фахівців, чий досвід стане в нагоді не лише у діяльності самої громадської ради, а і Державної служби експортного контролю загалом.

«Маємо амбітні плани на цей рік, - повідомив Олександр Павліченко. – І саме ваш досвід та інституційна пам’ять допоможуть відповісти на основні виклики, які зараз стоять перед службою. Серед них – введення в дію електронної системи надання адміністративних послуг у галузі експортного контролю та робота над оновленою редакцією базового закону, яким регулюється діяльність в сфері міжнародних передач стратегічних товарів».

Голова громадської ради Андрій Мінаков наголосив на тому, що ГР зацікавлена у активній спільній роботі, в тому числі і над пропозиціями до проекту закону.  Вагомим етапом на шляху до цього можуть стати громадські слухання, які дозволять врахувати інтереси суспільства під час прийняття важливого документу. Ця та багато інших ініціатив цілком у компетенції ради, як демократичної інституції, яку створено для максимального врахування громадської думки у роботі органів виконавчої влади.

Також учасники засідання обговорили інші заходи у рамках подальшої співпраці. Мова іде про круглі столи, семінари, тематичні дискусії тощо. Вони мають стати майданчиком для обговорення актуальних питань, які виникають у роботі служби та сприяти більш ефективній реалізації державної політики у сфері експортного контролю.
img1086.jpg
img1091.jpg
img1094.jpg
img1072.jpg

Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль