Post title imagePost title image

Щодо подання у період воєнного стану звітності про використання дозвільних документів

Роз’яснення Держекспортконтролю щодо подання у період дії воєнного стану звітності про використання дозвільних документів.

Відповідно до Закону України від 03.03.2022 № 2115-ІХ “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” змінено (відтерміновано) строки подання у період воєнного стану облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових, аудиторських звітів та будь-яких інших документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або в електронній формі.

Так, перелічені звіти та документи мають подаватися протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання звітності чи обов’язку подати документи.

У період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом трьох місяців після його завершення до фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб не застосовується адміністративна та/або кримінальна відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання звітності та/або документів, визначених вище.

Просимо керуватися зазначеними положеннями Закону під час подання до Держекспортконтролю таких документів: звітів, зазначених у статті 22 Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання” або інформації про невикористання дозволів на експорт, імпорт товарів чи міжнародних імпортних сертифікатів.

Звертаємо увагу, що для суб’єктів, які мають намір здійснювати подання

вищезазначених звітів та документів у період воєнного стану, Держекспортконтролем забезпечено можливість подання таких документів на електронну пошту general@dsecu.gov.ua, у електронному вигляді із накладенням кваліфікованого електронного підпису керівника.

Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль