Post title imagePost title image

Привітання Голови Держекспортконтролю Олександра Павліченка з 24 річницею від дня створення Державної служби експортного контролю України та Новим 2021 роком

 

Дорогі колеги, друзі!

Сьогодні виповнюється 24 роки від дня створення нашої служби. Не назви й статуси, які неодноразово змінювались протягом цих років, визначають сучасну Державну службу експортного контролю України, а люди, які своєю кропіткою працею створили її сьогоднішній образ та вибудували складний механізм одного з ключових державних органів у системі національної та міжнародної безпеки.

У переддень новорічних свят хочу найперше подякувати всім за роботу. 2020 рік виявився непростим, кожен з нас пройшов випробовування на міцність, пов’язані перш за все із обмеженнями, викликаними світовою пандемією, технічними перешкодами, на шляху до структурної трансформації Служби.

Попри хронічний брак фінансування ми досягли значних успіхів у своїй роботі – погодили з усіма зацікавленими сторонами проект нової редакції закону, який регулює діяльність у сфері міжнародних передач стратегічних товарів, здійснили структурну реорганізацію нашої Служби, вийшли на завершальний етап робіт по запровадженню електронної системи ліцензування "Stratlink". І нехай ці результати ще не такі очевидні для стороннього ока, нехай позитивні зміни ще не встигли відчути наші партнери – ці зміни є, вони стануть надійним підґрунтям подальшої трансформації та модернізації системи державного експортного контролю України.

Сьогодні хочу подякувати всім за те, що незважаючи на всі негаразди і випробування, ви щодня сумлінно і відповідально працювали на благо нашої спільної справи, держави та суспільства. Кожен з вас є частиною великої дружньої команди і завдяки нашій спільній роботі ми досягли нових вершин у цьому році. І з честю та гідністю можемо сказати – ми впоралися і готові йти у 2021 рік з новими силами, новими ідеями, новими сподіваннями! Дякую всім вам!

Бажаю кожному найперше міцного здоров’я, хай новий рік буде багатий на перемоги, сміливі рішення, злети у кар’єрі та достаток! Нехай кожен день надихає, дарує сили і бажання відкривати себе та світ заново! Любові, щастя та миру вам і вашим родинам!

 

Зі святом!

Олександр ПАВЛІЧЕНКО

Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль