Post title imagePost title image

Нова Антикорупційна програма Держекспортконтролю

#Фіналізуємо основні результати трансформаційних змін, які відбулись у роботі Держекспортконтролю протягом останніх років.

Нова Антикорупційні програма Держекспортконтролю на 2023 – 2025 роки закріпила ті реорганізаційні зміни, які відбулись у службі влітку цього року. Програмою заплановано ряд заходів з удосконалення системи кадрового менеджменту, системи внутрішнього аудиту, взаємодії з громадськістю. У програмі також проаналізовано корупційні ризики у діяльності служби та заходи впливу на них. Як то

  • Запровадження внутрішнього порядку технологічних процесів надання адмінпослуг задля зниження ризиків затягування строків розгляду документів
  • Затвердження Регламенту взаємодії структурних підрозділів Держекспортконтролю, що посилює внутрішній контроль, унеможливлює штучне затягування строків розгляду заяв, затребування додаткової інформації від суб’єктів тощо
  • Обробка заяв у інформаційно-комунікаційній системі експортного контролю (ІКСЕК), що зробить бізнес-процеси більш прозорими та дозволяє чітко регламентувати внутрішніх процеси.

Окрім іншого у новій Антикорупційній  програмі передбачено регулярне оцінювання корупційних ризиків, здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів та забезпечення можливості повідомлення про корупцію через різні канали зв’язку.

Детальніше з програмою та оцінкою корупційних ризиків у Держекспорконтролі можна ознайомитись на нашому сайті у розділі «Антикорупційна діяльність».

Нагадуємо! Якщо вам стало відомо про факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень у Держекспортконтролі ви можете повідомити про це

  • безпосередньо у Національне Антикорупційне Бюро України
  • спеціаліста служби з питань запобігання та виявлення корупції (т. 044 4624845, antikor@dsecu.gov.ua)
  • на поштову адресу Держекспортконтролю (вул. Кирилівська 19-21, м. Київ, з позначкою «ОСОБИСТО для уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції)
через офіційний сайт служби за допомогою форми для повідомлення про корупцію (https://www.dsecu.gov.ua/delation?language=ua )
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль