Post title imagePost title image

Інформаційне повідомлення

Сьогодні 29.01.2021 до Державної служби експортного контролю України завітали представники Громадської організації “Стоп корупції”. На жаль, цей візит не було попередньо погоджено із відповідними підрозділами та посадовцями служби, які відповідають за забезпечення комунікацій та взаємодію зі ЗМІ, а також запобігання корупції.

Відсутність попередньої домовленості про візит делегації ГО до режимного об’єкту, яким є службові приміщення Держекспортконтролю та у яких провадиться робота із документами, що містять таємну та конфіденційну інформацію, яка є власністю держави, призвів до непорозумінь, в наслідок яких було дестабілізовано робочий процес практично всієї служби та викликало неабияку стурбованість співробітників Держекспортконтролю.

Зрештою ситуацію вдалося залагодити. Гостям було запропоновано уточнити зміст питань, надісланих напередодні – 27.01.2021, на адресу служби та відповіді на які вони хотіли б отримати, а також погодити дату та час зустрічі.

У цьому контексті наголошуємо, що Державна служба експортного контролю України та її керівництво приділяє значну увагу питанням запобігання будь-яким проявам корупції, високо цінує намагання активних членів суспільства подолати корупцію в Україні в цілому. Ми відкриті до повідомлень та спільних дій по викоріненню цього ганебного явища. Ми також поважаємо право суспільства на отримання інформації, а журналістів – вільно займатись своєю справою. Водночас закликаємо здійснювати свою діяльність із дотриманням етичних норм та встановлених процедур відповідно до законодавства, з повагою ставитись до людей, які щодня наполегливо працюють над забезпеченням національних інтересів України. Зрештою у такій повазі виявляється справжній патріотизм і повага до самої Української Держави.

Користуючись нагодою нагадуємо, що особистий прийом керівництвом Держекспортконтролю здійснюється відповідно до встановленого розпорядку, або за попереднім узгодженням із відповідними підрозділами. Контактна інформація підрозділів та посадових осіб служби, які відповідають за забезпечення комунікацій, взаємодію зі ЗМІ та запобігання корупції, а також відповідні форми запитів розміщено на цьому Веб-сайті. У відповідному розділі сайту можна також подати електронне повідомлення про корупцію.

Водночас наголошуємо, що будь-які спроби дестабілізувати чи паралізувати роботу установи будуть мати відповідну реакцію з боку Держекспортконтролю, а також потягнуть відповідні правові наслідки.

Сподіваємось на розуміння та конструктивну взаємодію з метою уникнення у подальшому прикрих інцидентів.

 

Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль