Post title imagePost title image

До уваги заявників!

Доводимо до Вашого відома, що Держекспортконтроль розпочав опрацювання заяв на надання адміністративних послуг «Оформлення та видача посвідчення про реєстрацію суб’єкта здійснення міжнародних передач товарів» «Оформлення та видача висновку на проведення переговорів, які пов'язані з укладенням зовнішньоекономічних договорів (контрактів) щодо здійснення експорту товарів, на поставки яких до відповідної іноземної держави встановлено, виходячи з міжнародних зобов'язань України, часткове ембарго» із застосуванням нової інформаційно-комунікаційної системи у сфері державного експортного контролю  - ІКСЕК.

З урахуванням зазначеного нагадуємо, що під час подачі заяв на отримання вказаних адміністративних послуг, поруч з паперовими оригіналами документів, як це регламентується законодавством, рекомендується надавати і тотожний комплект документів у електронному вигляді. До кінця першого кварталу електронний комплект документів може подаватися до Держекспортконтролю на відповідному носії (компакт-диск або флеш-карта), у машиночитному форматі (документ PDF з можливістю пошуку або RTF) з накладеним кваліфікованим електронним підписом керівника підприємства. Згодом, заявники матимуть змогу завантажувати увесь пакет необхідних документів через особистий кабінет у ІКСЕК, про що ми поінформуємо додатково.

Просимо звернути увагу, що наразі, для належного опанування функціоналу ІКСЕК усі заявники можуть зареєструватись в системі та отримати доступ до особистого кабінету. Тож, радимо не зволікати та найближчим часом пройти реєстрацію (через розділ веб-сайту «Адміністративні послуги» вкладку «Робочий кабінет інформаційно-комунікаційної системи» або за посиланням - esec.dsecu.gov.ua).

Шановні заявники, вважаємо за доцільне зазначити, що Ви вже маєте технічну можливість подавати заяви на ці послуги через кабінет в ІКСЕК, однак, до отримання Вами клієнтської частини програмного комплексу захисту мережевих з’єднань, ми не рекомендуємо завантажувати та передавати через робочий кабінет файли, які на Вашу думку, містять комерційну та будь-яку іншу таємницю. Держекспортконтролем наразі здійснюються кроки із побудови захищеної інфраструктури зв’язку для обміну такою чутливою інформацією, яку ми плануємо розгортати починаючи з другого кварталу 2022 року.

У разі виникнення питань щодо роботи з ІКСЕК, зокрема технічної підтримки у супроводженні процесу подання заяв у електронній формі, радимо звертатись за телефоном 044 4624852.

 

 

 

Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль