Post title imagePost title image

До уваги громадськості: звіт про виконання антикорупційної програми Держекспортконтролю у 2020 році

У минулому році Державною службою експортного контролю України було прийнято антикорупційну програму на 2020-2021 роки. Вона покликана підвищити прозорість роботи служби, створити ефективну систему із запобігання, виявлення та протидії корупції у ній.

У лютому комісія з оцінки корупційних ризиків здійснила аналіз виконання програми у 2020 році. За його результатами підготовлено звіт, згідно якого усі заплановані заходи було здійснено вчасно та в повному обсязі.

Серед основних досягнень можна виокремити:

  • розроблення проекту Закону “Про внесення змін до Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”. Законопроект суттєво конкретизує існуючі процедури державного експортного контролю, що в свою чергу локалізує виявлені корупційні ризики та акцентує увагу на всіх випадках застосування такого контролю задля запобігання правопорушенням;
  • розроблення електронної системи надання адміністративних послуг у сфері експортного контролю, яка підвищить прозорість і оперативність діяльності служби;
  • розміщення на оновленому сайті Держекспортконтролю автоматизованої форми «Повідомити про корупцію», інформація з якої надходить безпосередньо до уповноваженої особи, яка приймає та розглядає такі повідомлення. А також створення електронної скриньки antikor@dsecu.gov.ua та номеру міського телефону 044-462-48-45 за якими можна залишити повідомлення про корупцію.

Це далеко не всі заходи, передбачені антикорупційною програмою, та виконані у 2020 році. З повним текстом програми та звіту можна ознайомитись у розділі «Антикорупційна діяльність» на нашому сайті або за посиланням: http://surl.li/ncle. На сьогодні робота щодо мінімізації та усунення корупційних ризиків у роботі Державної служби експортного контролю триває, у тому числі у рамках антикорупційної програми.

Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Банер
Телефони для зв'язку
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
Новини
Презентації
Експортний контроль