![Post title image](/uploads/2022/08/260822-400x300.jpg)
![Post title image](/uploads/2022/08/260822-400x300.jpg)
До уваги громадян! Пряма телефонна гаряча лінія
До уваги громадян!
У середу, 31 серпня, з 10.00 до 12.00 у Державній службі експортного контролю України відбудеться пряма телефонна гаряча лінія з питань, пов’язаних з відповідальністю за правопорушення у сфері державного експортного контролю.
На зв’язку з громадянами буде заступник директора правового департаменту, начальник відділу розслідування правопорушень Володимир Хвищук. Чекаємо на дзвінки за номером 044 4624852.