Post title imagePost title image

Держекспортконтроль продовжує здійснювати оформлення та видачу дозвільних документів.

Прийом вхідної кореспонденції від заявників, кур’єрів служб доставки поштових відправлень відділом адміністративної роботи, документування та контролю здійснюється за адресою: вул. Кирилівська, 19-21, м. Київ, у кабінеті № 102 з 9 години 30 хвилин до 11 години 30 хвилин у робочі дні (крім понеділка). Видача дозвільних документів, документів про гарантії та інших документів в сфері державного експортного контролю здійснюється з 11 години 30 хвилин до 12 години 45 хвилин у робочі дні (крім понеділка).

 

Прийняті документи заносяться до Журналу обліку поданих документів до Держекспортконтролю, про що відвідувач підтверджує підписом про здачу документів.

 

Матеріали із заявами, щодо здійснення реєстрацій, надання дозволів, висновків, тощо повинні бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою заявника. До поданих матеріалів додається електронна копія заяви (формат Word).

 

Увага! Спрощено процедуру реєстрації суб’єктів з метою отримання дозвільних документів на імпорт товарів військового призначення для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, інших суб’єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону.

Для проведення реєстрації та попередньої експертизи товарів суб’єкт надсилає до Держекспортконтролю лише заяву встановленої форми. Держекспортконтроль реєструє субєктів за конкретними товарами або за відповідними групами товарів.

Для отримання разового дозволу на імпорт товарів військового призначення для потреб зазначених вище органів та військових формувань суб’єкт надсилає до Держекспортконтролю заяву встановленої форми, сертифікат кінцевого споживача та гарантійний документ щодо передачі суб’єктом таких товарів кінцевому споживачу. Подання оригіналів сертифікатів кінцевого споживача та інших гарантійних документів є обов’язковим. Такі документи подаються разом із матеріалами на отримання дозвільних документів на імпорт або під час отримання відповідних дозволів або іншим способом, за попереднім узгодженням за телефоном: 044 462 48 47.

Документи, які направляються на електронну адресу Держекспортконтролю відповідно до вимог ст. 6, 7 Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг” повинні мати обов'язкові реквізити, у тому числі електронний підпис автора або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги”.

Просимо надсилати заяви та інші документи про отримання дозвільних документів на електронну пошту general@dsecu.gov.ua у формі електронних документів (заяву у форматі doc. (docx.), інших документів - у форматі pdf) із накладеним кваліфікованим електронним підписом керівника заявника або уповноваженої ним особи.

Звертаємо увагу.

У зв’язку із військовим станом першочергово розглядаються заяви про отримання дозвільних документів на імпорт для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, інших суб’єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону.

Просимо уважно стежити за оновленнями інформації на інформаційних ресурсах Держекспортконтролю у мережі Інтернет.

Продовжуємо підтримувати Збройні Сили України!

Слава Україні!

Робота з промисловістю
Про службу
Новини
Головне
Семінари
Фото-галерея
Протокольні рішення
Регуляторна політика
Адміністративні послуги
Посвідчення про реєстрацію
Висновок на переговори
Висновок на тимчасове ввезення/вивезення
Висновок на транзит
Дозвіл на експорт/імпорт
Міжнародний імпортний сертифікат
Атестація СВФЕК
Повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі державного експортного контролю
Експортний контроль
Обсяги міжнародних передач озброєнь
Громадська рада
Матеріали громадської ради
Для громадськості
Публічна інформація
Нормативна база
Правила доступу
Звернення громадян
Консультація з громадскістю
Річний орієнтований план проведення консультацій
Антикорупційна діяльність
Внутрішній аудит
Структура
Система ВФЕК
Навчальні матеріали
Банер
ГОЛОВНЕ
Фотогалерея
СВФЕК
Новини
Презентації
Експортний контроль